cart 0

Korduma Kippuvad Küsimused

Jah, väiksemad Easy-up telgid on piisavalt kergesti paigaldatavad ning väikese mahuga, mida on lihtne transportida. Suuremaid moodultelke saab tellida vaid meiepoolse transpordi ning paigaldusega, et keerulisemad konstruktsioonid oleksid nõuetele vastavalt paigaldatud ning turvaliselt kinnitatud.

Telgi kinnitamine toimub üldjuhul vaidega, mis lüüakse vasaraga pinnasesse. Asfaltplatsi korral peab andma tellija nõusoleku, et pinnasesse võib puurauke teha ning vaiad lüüa. Alternatiivina on võimalik telk kinnitada betoonraskustega. Arvestama peab lisatranspordiga. Vaia pikkus 60cm-1m.

Peotelgi puhul on võimalik tellida 2 tüüpi põrandat.

1. variant plastikpõrand on soodne ja lihtne võimalus katta muru-, asfalt-, mullapinnast kattega. Plastikpõrand hoiab ära laudade, toolide pinnasesse vajumise või jalatsite määrdumise muru- või muldpinnal. Samuti on kaitseb põrand vihma puhul, et hoovihmaga ei ujutuks telgi alune kohe üle. Plastikpõranda puhul peab arvestama sirge pinnasega, sest põrand kopeerib maapinda ning kühmude või aukude korral tekivad põrandale ebatasasused ning halvem korral ei ole võimalik põrandat üldse panna. Põranda eelis on soodne hind ning kiire paigaldus.

2. variant on tellida on vineerpõrand. Vineerpõranda puhul ehitatakse kõva põrand, mida on võimalik sirgeks loodida. Kui teie hoovis on ebatasane pinnas või häiriv kalle, mis segab peo tegemist, siis parim lahendus on vineerpõrand. Suuremate kallakute või ebatasasuste korral ehitatakse põrand tellingust põhi ning pannakse vineerplaadid peale. Plaadid on veekindlad ja libisemiskindlast
materjalist. Värvus on pruun. Toote eelis on looditud ja sirge põrand olenemata maapinnast, kuid nõuab ajamahukamat tööd.

Ei, kuna nädalavahetusel on ladu üldjuhul suletud ning tooteid soovite rentida ise järele tulles, rakendub renditasu vaid reaalselt kasutatava kuupäeva eest!

Meie otseselt dekoreerimist ei tee, jätame seda teha oma ala professionaalidele. Küll aga on meil olemas toredad koostööpartnerid, keda julgeme soovitada ning kellega koos loome nö. täispakette!